ערב הסברה והתרמה ייחודי בבית שמש

ערב הסברה והתרמה ייחודי למען מקלטי בת מלך התקיים לאחרונה בבית שמש ביוזמת מתנדבות של מקלטי בת מלך ובחסות ד”ר עליזה בלוך – ראש עיריית בית שמש, וסגניתה עו”ד רינה הולנדר אחראית על המחלקה לקידום מעמד האישה בעיר.

את האירוע פתחה ד”ר עליזה בלוך ואמרה כי היא נרגשת לגלות באירוע הזה אנשים מהעיר שאכפת להם לייצר עבור כולם חברה טובה ובריאה יותר. “אנשים יצאו מאזור הנוחות שלהם ובחרו להתעסק בחלקים היותר מאתגרים של החברה. זה קרן אור עבור כולנו”, אמרה ד”ר בלוך.

“חשוב מאוד שנדע להיות קשובים כציבור לקולות המצוקה של נשים שנמצאות במעגל האלימות. שנדע לפקוח עיניים, להקשיב, לזהות את המצוקה”.

את האירוע הנחתה עו”ד מירית הופמן, שגם יזמה את האירוע החשוב הזה יחד עם עוד מתנדבות יקרות.

באירוע חווה הקהל ערב עוצמתי ומטלטל – הן בשל הצגת היחיד של השחקן אלון מרגלית, המתארת את עולמו של הגבר המכה, אל מול עדותה המטלטלת של ג’, יוצאת מקלט בת מלך, שסיפרה את סיפור האלימות ושיקומה המדהים.

סלעית גבע, מנהלת אחד ממקלטי בת מלך, נתנה בדבריה נורות אזהרה לזוגיות אלימה וטיפים להתמודדות במקרים שמזהים אלימות במשפחה.

בשם משפחת בת מלך תודה גדולה לכל מי שהגיע לערב המיוחד, לכל התורמים, לנותני החסות, לראש עיריית בית שמש ד”ר עליזה בלוך ולסגניתה עו”ד רינה הולנדר על ההירתמות המיידית לערב החשוב.
ותודה ענקית למתנדבות המקסימות שלנו שעשו לילות כימים למען הצלחת הערב:
מירית הופמן, מימי קמילר, מיכל ליכטנשטיין, ביבסי צוקרברוט,יעל קורץ, גילה פלוס, שלומצי וורטמן, רחל הולצר, שלומית רחימי, אתי בן עמי, ושמרית שמואל.

סגירת תפריט